У цьому році святкування головного свята української державності перенесено на територію Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця». Обласна та міська влада підготували для запоріжців насичену святкову програму, яку забезпечили професійні та аматорські колективи.

Розпочалось святкування молодіжним флешмобом.

На гостей свята чекала низка відеопривітань 29-річними  ровесниками незалежної України. Також запоріжців привітав заступник голови облдержадміністрації Віталій Тишечко.

Сьогодні 29-й День народження святкує наша країна! 29 років Україна будує себе, здобуває досвід та плекає свою незалежність. 29 років Україна – вільна держава, хоч за цей час нам, українцям, не раз довелося доводити своє право йти власним шляхом. Звісно, були помилки. Але їх не роблять тільки ті, хто взагалі не діє. Треба мати сміливість та мудрість визнавати огріхи минулого, щоб у майбутньому не оступитися знову. Маємо довірити найдорожче – своє майбутнє – тим, хто дійсно змінює країну на краще! Наша держава має всі шанси бути успішною та щасливою. Важливі зміни в Україні вже почалися. Люди  обрали шлях до свого щастя! Наступний крок разом зробимо восени. З Днем Незалежності, запоріжці! – звернувся до запоріжців Віталій Тишечко.

Вже ввечері у виконанні артистів академічного обласного театру ім. В.Магара розпочався театралізований пролог «Україна є, Україна буде!».

Святковий захід продовжив виступ симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії та феєричне світлове шоу. До концертної програми ввійшли популярні естрадні твори вітчизняних та світових композиторів,  джазові композиції, рок музика, попурі в стилі «Диско», музика з найвідоміших та популярних кінофільмів тощо.

У програмі взяли участь солісти Запорізької обласної філармонії: лауреат міжнародних конкурсів Юлія Якса, півфіналіст телевізійного проєкту «Голос країни» Герман Романченко, учасники студії «Артстайл» Палацу культури «Орбіта» м. Запоріжжя. Концертна програма супроводжується світловим шоу та розрахована на різні вікові категорії.

Також запоріжці мають змогу долучитися до святкувань у форматі онлайн.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   

Tags:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *