У Запоріжжі правоохоронці викрили велику банду

правоохоронці

Сьогодні, 30 листопада в 5:30 ранку одразу кільком негідникам правоохоронці побажали доброго ранку, вкладаючи їх обличчям у підлогу.

Через небезпеку збройного опору правоохоронці працювали жорстко і не страждали від зайвої люб’язності. Близько двадцяти груп у складі слідчих, оперуповноважених та свідків провели обшуки у супроводі озброєних спецпризначенців. Операцію із затримання організувала запорізька обласна прокуратура. При цьому враховувались усі можливі засоби секретності. Самі слідчі до моменту відкривання конверту з постановою на обшук не знали куди мають їхати.

Обшуки стали несподіванкою для самих правоохоронців. Адже велика кількість із них отримала команду “до бою” о другій годині ночі. Після п’ятничного вечора, де кожен другий слідчий чи оперуповноважений встигли відсвяткувати кінець робочого тижня. Тому привести себе до ладу швидко багатьом допоміг вуличний холод.

Тим не менш, у результаті вдалих обшуків правоохоронці вилучили велику кількість доказів причетності членів банди до скоєння інкримінованих їм злочинів. А це наркотичні речовини, велика кількість вогнепальної та холодної зброї, спецзасоби. Залишається сподіватись на суворість та об’єктивність Феміди.

Подейкують, що раніше правоохоронці вже натрапляли на членів бандформування і навіть знаходили та вилучали цілі арсенали зброї. Але тоді суд вирішив, що оскільки вилучення проходило спонтанно, за фактом виявлення і без постанови на обшук, результати не можуть вважатися причиною для масових затримань.

Але цього разу правоохоронна система працює на самозбереження. Адже знахабнілі злодії погрожували смертю командирам підрозділів МВС.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*