Аби вам так платили, як ви працюєте: у Запоріжжі служба 1580 звітує про невиконані роботи

1580

Скарга до служби 1580 дуже скоро здивувала результатом. Адже працівники водоканалу судячи з усього працювали дистанційно. З використанням темної магії.

Проблеми з’явились як завжди раптово і не вчасно. Каналізаційний колодязь на вулиці Малахітовій засмітився. А оскільки наповнюється він від двох багатоквартирних і кількох приватних будинків, вміст швидко почав шукати вихід. І знайшов. У найнижчому приватному будинку. Через це господарі зателефонували до служби 1580.

Цьому передувало 6 дзвінків до різних відділів водоканалу, які займались одним і тим самим: професійним “відфутболюванням” у одні й ті самі напрямки. Коли коло зімкнулось і настав час телефонувати на ті самі номери вдруге – згадали про службу 1580. Там відповіли на диво швидко, оформили заяву і відправили її до потрібного відділу. Результат не забарився.

Вже через день телефонували зі звітом і сказали, що колодязь не під юрисдикцією водоканалу. Але після короткої перепалки погодились перевірити ще раз. Судячи зі слідів на поверхні колодязю, бетонну кришку з нього навіть не знімали.

1580
1580

Ще через добу диспетчерська служба знову відзвітувала: “Все чисто, нехай щастить”. Чудові новини, якби не одне “але”. Кришку ніхто навіть не поворушив. А коли місцеві таки зсунули її щоб поглянути на ту чистоту, то побачили те, що на фото. Нечистоти тихо і  спокійно булькають. В них давно вирує своє життя, яке вже готується пройти черговий ступінь еволюції, оголосити незалежність, написати конституцію і рушити у хрестовий похід, щоб помститися за довгі дні ув’язнення.

Отож, шановні читачі, завжди і обов’язково контролюйте комунальні служби щодо виконання ними будь-яких робіт. Бо якщо ви не хочете виконати їх самі, їм це не хочеться робити тричі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*